+ 385 1 3705 506

1. Europsko prvenstvo u borilačkim sportovima za gluhe, 26. – 31.10.2015.,Erevan, Armenija

Administrator Listopad 26, 2015

Mlada i uspješna natjecateljica iz Bjelovara, Sara Rajčević, članica Hrvatske taekwondo reprezentacije gluhih, osvojila je titulu europske prvakinje za seniorke do 67 kilograma na 1. Europskom prvenstvu gluhih u taekwondou u Erevanu, Armeniji.

Redom pobjedivši protivnice iz Grčke, Turske i Rusije, Sara je jednostavno dominirala tatamijem, jednostavno je to bio njezin dan, dan za pamćenje. Osim samih borbi koje su bile u centru pažnje, Sara je na Europskom prvenstvu nastupila i u tehničkom dijelu u kojem je izvodila zadane taekwondo forme i u tom dijelu je zauzela visoko 6.mjesto.

Reprezentaciju su činili treneri Sanela Tolić Medak i Feđa Medak te vođa puta Miroslav Gotovac. Čestitamo Sari Rajčević na sportskom uspjehu i želimo joj puno uspjeha u dlajnjem radu te osvajanja još mnogo medalja. Također, zahvaljujemo i čestitamo svim članovima Sarinog tima.